איך מוציאים קישורים לאתר לטובת קידום אורגני?

קידום אורגני של האתר שלכם הוא תחום רחב מאוד. אך אחד האלמנטים החשובים ביותר, ואולי אפילו המשמעותי ביותר בתהליך הקידום האורגני, זה בעצם בניית פרופיל קישורים איכותי ורחב לאתר שלכם.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם, איך אני עושה את זה ? אז בעצם מונחות בפניכם כמה אופציות, אך לפני שנתמקד באיך להשיג את הקישורים, נדבר קודם כל, על מה חשוב לשים לב כאשר אנחנו מוציאים קישורים לאתר שלנו.

האם להוציא קישור מכל אתר?

טעות נפוצה היא לחשוב שלא משנה איזה קישור אני מקבל לאתר שלי, זה טוב לו. אז האמת היא שזה ממש לא נכון. אם תוציאו קישור מאתר שנחשב "לא איכותי" אל האתר שלכם, אתם בעצם מייצרים פוטנציאל שגוגל יעשה בדיוק ההפך – ויפגע בדירוג של האתר שלכם.

למה? בגלל שאתרים שהם לא איכותיים – זאת אומרת, אתרים שיש בהם ספאם, שיש להם פרופיל קישורים חשוד, שיש בהם תוכן ברמה נמוכה מאוד ולא רלוונטית – אתרים כאלה הם כמו קוץ לאתר שלכם.

אתם צריכים לחפש את האתרים שהם קרובים לנישה שלכם, ושיש בהם תוכן איכותי, הם נראים טוב, אתרים כאלו יתרמו רבות לאתר שלכם, אם תפרסמו בהם מאמר שיקשר את האתר שלכם אליו.

לכן, שימו לב שאתם בוחרים אתרים איכותיים בלבד, ואל תתפשרו על כל אתר, כי אתם עלולים לשלם על זה.

איך משיגים קישורים?

להשיג קישורים לטובת קידום אורגני, זו מלאכה בפני עצמה. יש כמה דרכים לעשות זאת. הדרך הראשונה היא למצוא אתרים שהם אתרי תוכן בתחומים שדומים לתחום שלכם, למצוא את פרטי בעל האתר ולשלוח לו מייל שאתם מעוניינים לפרסם באתר שלו כתבה עם קישור שיוצא אל האתר שלכם.

אתם יכולים להציע לבעל האתר משהו בתמורה, כמו להוציא לינק מהאתר שלכם אליו, או שפשוט לשלם לו על זה.

דרך שניה, היא להשתמש בשירות של קניית קישורים מחברות שמתמחות בזה. חברות אלו מוצאות בשבילכם את האתרים שתוכלו לפרסם בהם את המאמרים.

בדרך כלל יש להם קשרים עם אתרים רבים בתחומים שונים, ועל ידי תשלום פר קישור, הם יכולים לבנות להם מערך קישורים מלא ואיכותי באתרים ברמה גבוהה (אם מדובר בחברה איכותית ולא בחברה ברמה נמוכה, כמו שיש לא מעט בשוק).

לסיכום

בניית פרופיל קישורים לאתר שלכם זו משימה לא קלה. היא דורשת הרבה מאמץ ותכנון קפדני מראש. לכן מומלץ להעזר בשירותי חברת קידום אורגני מנוסה שתעשה עבורכם את התהליך, לטווח הרחוק אתם רק תרוויחו מזה.

המאמר עניין אתכם? שתפו בקליק ברשתות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו